La Liga Előrejelzés: Getafe – Leganés (22-09-2024)

A La Liga lendületbe jön az augusztus 4-5. közepe után. A 6. játéknap szeptember 20-án kezdődik, a Getafe és a Leganes pedig szeptember 22-én csap össze egymással. Érdekesség, hogy a vasárnapi találkozó előtt mindkét csapat még egy mérkőzést játszik. Szeptember 18.

A Getafe a Real Betis ellen játszik idegenben, a Leganés pedig szeptember 19-én az Athletic Bilbao otthonában.

A mérkőzés előrejelzése: Ázsiai totál mínusz 1.75 @ 1.85.

Első pillantásra kissé furcsának tűnhet a mínusz 1,75 gólra való fogadás, de a csapatok közelgő mérkőzéseit és a focifogadók kínálatát elnézve ez tűnik a legjobb megoldásnak.

A Getafe az első négy mérkőzésén kétszer játszott 0-0-s döntetlent, míg a többi mérkőzés 1-1 és 0-1-re végződött. A Leganes viszont öt La Liga-mérkőzésen 1:1, 2:1, 0:0, 0:1, 0:1, 0:1, 2:0 a mérlege.

A Leganes a múlt héten a Real Betis ellen játszott idegenben, ahol csak a labdát tudták elrúgni sikertelenül. Az idő 36%-ában uralták a labdát, és statisztikailag mindössze 0,07 gólt szereztek.

A védekezés azonban nem működött, hiszen a Sevilla a 74. percig nem tudott betörni. Tekintve, hogy a Getafe támadó potenciálja jóval kisebb, mint a Real Betisé, nem lenne meglepő, ha egyik csapat sem találna a hálóba.

la-liga-elorejelzes-getafe-leganes

A Leganes a Liga 2 bajnokaként jutott fel a La Ligába, de a nyáron nem sok változtatást hajtott végre, és jelenleg a La Liga második legolcsóbb felállása van. A Getafe rendelkezik a harmadik legolcsóbb felállással.

A csapatokban nincs sok tehaetség, ami a játékukban is megmutatkozik. A másik fontos dolog, hogy ez egy nagyon fontos meccs mindkét csapat számára, hiszen a szezon végén jó eséllyel ez a két klub fogja eldönteni, hogy ki esik vissza a Liga 2-be.

Amikor fontos meccsek vannak, akkor általában a Getafe ellen lépünk pályára. Amikor fontos meccsek vannak, akkor általában visszaesést látunk a teljesítményben.

Ez a La Liga-előrejelzés tájékoztató jellegű, és nem vállalunk felelősséget a fogadásaidért.