Anglia Premier League Előrejelzés: Tottenham – Brentford (21-09-2024)

Az angol Premier League 2024-25-ös szezonjában már négy mérkőzésen van túl a szezon, és a Manchester City az egyetlen csapat, amely az összes mérkőzését megnyerte. Ezúttal a Tottenham – Brentford mérkőzést vesszük közelebbről szemügyre. Ha a Tottenham négy pontjával eddig csalódást keltő, akkor a Brentford a lehetőségeihez mérten játszik.

A Brentford szeptember 21-én érkezik Londonba, ahol zsinórban második nehéz idegenbeli mérkőzését játssza. Múlt héten Manchesterben a City ellen játszott a klub.

⚽ Mérkőzés előrejelzés: Összesített KEVESEBB, mint 3.5 @ 1.75

Kissé váratlanul már a mérkőzés első percében sikerült gólt szerezniük, de a 32. percben már 2-1-es hátrányban voltak, és így ért véget a mérkőzés. A Brentfordnak két győzelme és ugyanennyi veresége van ebben a szezonban.

A különbség ezek között a meccsek között az, hogy ahol a Brentford esélyesnek számít, ott gólokat lő, ahol pedig outsiderként érkezik, ott kevés gólt szerez.

Nézze meg gondosan válogatott futballfogadási oldalainkat a legjobb Premier League oddsokért.

A Tottenham nagyon rosszul kezdte a szezont, de az ellenfelek sem voltak a legkönnyebbek. A legutóbbi két meccsüket a Newcastle és az Arsenal ellen ugyan elveszítették, de a végsőkig küzdöttek.

A Tottenham az Arsenal ellen sem nézett ki rosszabbul, sőt, időnként úgy tűnt, hogy a hazaiak megérdemelten nyertek volna, de végül 0:1-re kikaptak.

anglia-premier-league-elorejelzes-tottenham-brentford

A Tottenham egyértelmű favoritnak számít a soron következő mérkőzésen, amely nagy esélyt ad a három pont megszerzésére. A Brentford nem sok esélyt kap, amikor jobb csapatok ellen játszik (1:2 a City ellen, 0:2 a Liverpool ellen).

Bár a Tottenham védelme nem tündököl a szezon elején, a négy kapott gól kicsit soknak tűnik. A Tottenhamnek nem garantált a győzelem, hiszen vannak gondok a játékukban, így egy 1-1-es döntetlen nem lenne meglepő, ha pedig nyernek, akkor 2-1 vagy 2-0-s eredmény várható.

Ez a Premier League-előrejelzés csak iránymutatásul szolgál, és nem vállalunk felelősséget a fogadásaidért.